Koncertom grupe “Balkanika” večeras počinje program 26. Drinske regate
Deli

Drinska regata, najposećenija manifestacija na vodi u Srbiji, održaće se ove godine od 17. do 21. jula u Bajinoj Bašti. Očekuje se više od 20.000 učesnika spusta Drinom, a tokom ovih dana Bajinu Baštu će posetiti više od 100.000 gostiju.
Program 26. Drinske regate počinje u večeras, koncertom grupe “Balkanika” u centru Bajine Bašte, u 21 čas. Četvrtak, drugi dan ove manifestacije rezervisan je za tradicionalno takmičenje u pripremanju riblje čorbe pored reke Vrelo u Perućcu.
Najavljeni koncert Lepe Brene, na izletištu Rača, biće održan u petak, 19. jula u 22 časa, dok je spust od Perućca do Rogačice, kao centralni deo ove manifestacije, planiran za subotu, 20. jul od 11 časova.
Na MOST FESTU na izletištu Rača u subotu od 21 čas nastupiće grupa “Odgovor” iz Čačka, od 22 časa Marija Šerifović, a od ponoći “Riblja čorba”.
Zapadne vesti